Príprava 2021/2022

► V sobotu o 17:00 hod. hráme zápas v Košiciach ◄
Program prípravných zápasov ZIMA 2022
 
29.01.2022 - 10:00 hod. (vo Vranove nad Topľou)
MFK Vranov nad Topľou (3. liga V) - MFK Snina (3. liga V) - ZRUŠENÝ
 
05.02.2022 - 10:00 hod. (vo Vranove nad Topľou)
MFK Vranov nad Topľou (3. liga V) - Slávia TU Košice (3. liga V) - ZRUŠENÝ
 
09.02.2022 - 17:00 hod. (v Bardejove)
  Partizán Bardejov (2. liga) - MFK Vranov nad Topľou (3. liga V) ‐ 7:0 (5:0)
 
12.02.2022 - 10:00 hod. (v Snine)
MFK Snina (3. liga V) - MFK Vranov nad Topľou (3. liga V) ‐ 3:5 (3:5)
Góly: 5 Burcák
 
19.02.2022 - 10:00 hod. (vo Vranove nad Topľou)
MFK Vranov nad Topľou (3. liga V) MŠK Tesla Stropkov (3. liga V) ‐ 1:2 (0:2)
 Gól: Ficko
 
26.02.2022 - 10:00 hod. (vo Vranove nad Topľou)
MFK Vranov nad Topľou (3. liga V) - FK Nižný Hrušov (4. liga S) ‐ 4:0 (2:0)
Góly: 2 Milenky, Marcinko, Hreha
 
05.03.2022 - 14:00 hod. (vo Vranove nad Topľou)
MFK Vranov nad Topľou (3. liga V) - FC Lokomotíva Košice (5. liga KG) ‐ 5:2 (2:2)
Góly: 2 Joao Ngonda, Vasiľ, Maďarík, Szabó
 
 
Program prípravných zápasov LETO 2021
 
16.05.2021 - 11:00 hod. (vo Vranove nad Topľou - hlavný štadión) - BEZ DIVÁKOV
MFK Vranov nad Topľou (3. liga V) - MFK Snina (3. liga V) - 5:1 (2:1)
Góly: 35. Burcák, 42. a 64. Vodilka, 75. Kertis, 84. Jakubov - 5. Bednár
 
26.06.2021 - 10:00 hod. (v Bardejove)
Partizán Bardejov (2. liga) - MFK Vranov nad Topľou (3. liga V) - 3:2 (1:1)
Góly: Kulich (11 m), Jakubov
 
04.07.2021 - 10:30 hod. (v Cejkove)
TJ Družstevník Cejkov (4. liga J) - MFK Vranov nad Topľou (3. liga V) - 0:0
 
10.07.2021 - 10:00 hod. (v Kamenici nad Cirochou)
MFK Snina (3. liga V) - MFK Vranov nad Topľou (3. liga V) - 2:3 (2:1)
Góly: Iablonskii, Skvašík - Kulich (11 m), Mikluš, Vodilka
 
17.07.2021 - 17:00 hod. (v Humennom)
FK Humenné (2. liga) - MFK Vranov nad Topľou (3. liga V) 4:0 (1:0)
Góly: 4. Streňo, 53. Harvila, 60. Hamuľák, 71. Kridla
 
24.07.2021 - 10:00 hod. (vo Vranove nad Topľou)
MFK Vranov nad Topľou (3. liga V) - MFK Snina (3. liga V) 2:1 (1:1)
Góly: 1. Milenky, 62. Vodilka - 18. Janko