Po dnešnom futbalovom zápase si MFK Vranov ako domáci tím pripísal na konto ďalšiu výhru s dvoma gólmi. Lipanovčanov do svojej brány nepustili a zápas sa na hlavnom štadióne vo Vranove skončil výhrou domácich 2:0. Už v 12. minúte sa podarilo streliť gól P. Šamovi a v 87. minúte skóroval R. Lazúr.

rozhodcovia: Kozák, Petrinec, Hrdlička, 600 divákov

Góly: 12' Šamo, 87' Lazúr
ŽK: 21´ Streňo, 77' Novák, 77' Tomčák

Zostavy:
MFK Vranov nad Topľou:
Bálint - Petro, Dubecký, Novák, Paluba - Šamo, Janev (68' Jenčko), Streňo (57' Tomčák), Komár - Kirňak (46' Baran), Lazúr
Lipany: Talian - Turok-Heteš, Šimko, Kaminský, Janič - Pončák, Andraščík, Hudý, Sekerák - Drobňák (20' Blaško), Hricov

„Počas zápasu sme mali pomerne dosť šťastia. Z viacerých gólových šancí sa nám podarilo z hry streliť dva pekné góly. Hostia ozaj dokázali to, že ich mužstvo je kombinačne skúsené, na vysokej úrovni, ktoré sa len tak ľahko neodovzdá. Potvrdilo sa aj to, že veľmi ťažko dávajú góly. Je to mužstvo, ktoré dalo zatiaľ najmenej gólov, pritom hrajú veľmi pekný a pohľadný futbal. Nás teší, že naši chlapci videli, že sa dajú vyhrať aj zápasy, v ktorých nie sme suverénne lepším mužstvom. Chlapci išli na dno síl, makali a bojovali do poslednej chvíle. Myslím si, že sme si zaslúžili vyhrať, pretože v koncovke sme boli efektívnejší ako hostia, mali sme mnoho gólových príležitosti. Klobúk dole pred skúseným, kombinačne vyspelým mužstvom hostí,“ skonštatoval František Buzek, manažér klubu MFK Vranov.